Header AD

Kamyonet Videoları

İnternette binlerce kamyonet videosu var. Bunlar içinden en güzel olanlarını bizde sitemizde yayınlıyoruz çoğu zaman. En güzel kamyonet videolarının yayınlandığı Türk ve yabancı video sitelerini sizler için listeledik.

1) Zaplat: Ülkemizin en güzel video sitelerinden olan Zaplat genel içerikli yayın yapıyor. Lakin kamyonet kategorisi inanılmaz olduğu için sıralamamızda 1 numaraya koyduk. Sitede kamyonet videolarını izlemek isterseniz bu adresten ziyaret edebilirsiniz. Sitede tavsiye ettiklerimiz taş devri stili kamyonet kullanmak videosu gerçekten ilginç.

2)İzlesene: Türkiye'nin en çok ziyaret edilen video izleme sitesi olan İzlesene'nin kamyonet kategorisi de fena değil. Yüzlerce komik kamyonet videosu var. İzlemek isterseniz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

3)Mynet Video: Ülkemizin en eski portalı olan Mynet'in video kategorisinde yüzlerce kamyon ve kamyonet videosu bulunuyor. Sıralamamızda 3 numarada olmasının sebebi biraz yavaş açılıyor. İzlemek isteyen ziyaretçilerimiz buradan göz atabilirler.

4) Akıllı TV: Televizyon kanalı olan Akıllı'nın kamyonet kategorisi de çok güzel. Onlarca değişik haber ve kaza videosu var. Sitenin genel yapısı sıradışı videolardan meydana geliyor. Akıllı TV'nin kamyonet kategorisini bizce mutlaka izlemelisiniz.İzlemek için bu sayfayı ziyaret edin.

5)Timsah: Yine yerli bir video sitesi olan Timsah'ta da sayısız kamyonet videosu ve reklamları mevcut. Tavsiye ediyoruz. Ziyaretçilerimiz bu sayfadan inceleyebilir.

6)Wimp: Bu site rastgele olarak kamyonet videoları yayınlıyor. Ve oldukça güzel videolar mevcut. İzlemek isteyen ziyaretçilerimiz buradan baksın.

Ekibimiz tarfından seçilmiş olan en iyi kamyonet videoları:


1) Dünyanın en büyük kamyonetleri

Slayt şov şeklinde hazırlanmış bir kamyonet videosu. Başta sıkıcı sanıyorsunuz ama arada videolar da var. Burada yer alan kamyonetlerin maalesef çok azı Türkiye'de satılıyor. Ama her biri muhteşem. İnsan keşke bizim ülkemizde de böyle kamyonetler satılsa demekten kendini alamıyor. Mutlaka izleyin.

2)Muhteşem KamyonetlerBu videodaki kamyonetler de kesinlikle mükemmel. İngilizce olarak tanıtımları da mevcut. Motor güçleri muhteşem olan bu makinelerin performans testlerini mutlaka incelemelisiniz. Amerika'daki fiyatları 50 bin dolar civarı. İç mekan tasarımları lüks araçlardan farksız.

3) Kamyonet Drift


Drift ile azıcık ilgilenen herkes bilir ki bu işin kralı Japonlardır. Bu drift videosunda sürücünün kamyonete hakimiyeti ve drift performansı gerçekten takdire şayan.
Kamyonet Videoları Kamyonet Videoları Reviewed by admin on 15:40 Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD