Header AD

Dorse

1)Dorse nedir?
Taşıma araçlarında kasaya  dorse denir. 

2)Dorse çeşitleri nelerdir?
Pek çok dorse çeşidi vardır. Bunlar sırasıyla sal dorse, damper dorse, tenteli semi treyler, lowbed, mobil sahne dorse, damper ve kamyon römork gibi çeşitlerdir.

     3) Dorse Firmaları

a) Seçen Dorse: Şirket en büyük dorse üretici ve satıcılarından biri. Pek çok dorse çeşidini üretip kendileri satıyorlar. Firmanın damperli dorse, tankerli dorse,açık sac kasalı dorse, konteynir taşıyıcılı dorse,tenteli (brandalı) dorse, damper, açık kasa ve romork üretim ve satım seçenekleri mevcut. Firmanın telefon numarası +90 332 239 10 20. Firmanın dorse fiyatlarını incelemek ve firma hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu sayfadan websitelerine göz atabilirsiniz.


b) Alim Dorse:Şirket 1997 senesinden beri Konya'da faaliyet gösteren güvenilir bir firma. Sadece dorse üretim ve satışı üzerine uzmanlaşmış bir firma olan Alim Dorse hemen hemen tüm dorse çeşitlerini üretiyor. Firmanın telefon numarası +90 332 251 66 17. Alim Dorse'nin fiyat seçeneklerine ve dorse çeşitlerine göz atmak isterseniz firmanın websitesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

4) Dorse Fiyatları


Doğrudan dorse fiyatları üzerine bir kaynak maalesef mevcut değil. Fakat bizim yaptığımız araştırmalarda dorse ilanları ve fiyatları konusunda bulabildiğimiz en iyi kaynak Alalımsatalım adlı site. Bu sitede sayısız dorse alım ve satım ilanı mevcut. Sürekli de güncelleniyor ve yeni ilanlar ekleniyor. Kısacası dorse fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz şu sayfaya göz atabilirsiniz.
Dorse Dorse Reviewed by admin on 11:06 Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD