Header AD

KAMYONET KASASI

Kamyonet kasalarının pek çok çeşidi bulunmaktadır.Açık ve tenteli kasalar pazarcılık sektöründe küçük kamyonetlerde kullanılır.Kayar perdeli ve brandalı kasalı kamyonetleri genellikle su ve meşrubat firmaları kullanmaktadır. Kuruyük kasalı kamyon ve kamyonetler de taşımacılık sektöründe yoğun olarak kullanılır.

Mobilya ve nakliye kasalı kamyonetler adlarından da anlaşılacağı gibi taşımacılık ve mobilyacılık alanlarında kullanılacak şekilde tasarlanan kasalara sahip kamyonetlerdir.Çok sık kullanılan kasalardan biri de askılı ve tekstil kasalarıdır. Frigorofik kasalı kamyonetler ve kamyonlar gıda nakliye işlerinde kullanılırlar. Bir diğer model de ışık ve jeneratör kasalarıdır. Gıda taşıma araçlarında özel tip kasalar kullanılmaktadır. Et kancalı kasası olan kamyon ve kamyonetler de et taşımacılığında kullanmak için uygundurlar.

Kamyonet Kasası Hangi Malzemeden Yapılır?

Kamyonet ve kamyonlarda kullanılan kasaların imalatında genel olarak sac malzeme veya alüminyum malzeme kullanılır. Fiyatlarını tasarım ve kullanım amaçlarının yanı sıra yapıldıkları malzeme de belirler. Alüminyum kasalar sac kasalara göre daha pahalıdırlar.

Kasa Modellerinden Bazılarının Fotoğrafları


Makalede bahsetmiş olduğumu kamyonet kasası model ve türlerinden bazılarının resimlerini seçtik.Frigorifik Kasa


Kapalı Sac Kasa

Kayar Perde Kasa


Meşrubat Kasaları
KAMYONET KASASI KAMYONET KASASI Reviewed by admin on 14:50 Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD