Header AD

SATILIK KAMYON

Kamyon almak veya satmak mı istiyorsunuz? İnternetin nimetlerinden faydalanarak sayısız seriilan sitesinde kamyonet ilanlarına bakabilir veya potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Henüz sitemiz Kamyonetler.com'da bu tarz bir ilan portalı kısmı bulunmamaktadır. Çok yakında biz de kamyon ve kamyonet sahiplerinin ilan verebilecekleri bir bölüm oluşturacağız. Ama yine de sizler için satılık kamyonlara bakabileceğiniz en güzel siteleri bir araya getirdik. Tek tek aramakla vakit kaybetmenize gerek kalmayacak.

Satılık Kamyon İlanlarına Bakabileceğiniz Seri İlan Sayfaları

1)Alalımsatalım: Bu site ülkemizin en büyük seriilan sitelerinden biri. Ücretsiz olarak ilan verilebiliyor. Sitenin kamyon ilanları sayfası inanılmaz büyüklükte. Tüm markalara ait satılık kamyon ilanlarını mükemmel bir şekilde listelemişler. Siteden satılık kamyon ilanlarına bakmak isterseniz bu sayfadan ziyaret edebilirsiniz.

2)Elookat: Yine farklı bir seriilan sitesi. Binlerce kamyon sahibi bu sitede alım ve satım yapıyor. İlan sayısı en çok olan yerlerden biri olduğu için bizde size tavsiye etmeyi uygun bulduk. Elookat'te kamyon ilanlarına bakmak için burayı tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

3)Otoaraba: Ticari araçlar kısmında onlarca ilan mevcut. Sitede kamyon alım satımı da yapılabiliyor. Potansiyel müşterilerinizi de bu sitede bulabilirsiniz. Aslında kapsamlı bir araba alım satım sitesi olsa da ticari araç ilanları sayfasını da çok beğendik. Buradan sitenin satılık kamyon ilanlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz üye olarak ilan da verebilirsiniz.Ticari araçlar kategorisinin markalara göre düzenlenmiş olması da çok güzel.

4)Araçalımsatım: Bu sitede en eski ve köklü kamyon satış platformlarından biri. Site genel olarak kamyon, tır ve dorse ilanları üzerine hazırlanmış. Sitedeki ilanlara bakmak veya ilan vermek için buradan ziyaret edebilirsiniz.

5)İcrahaberleri: İcra ilanlarını yayınlayan bu sitede icradan satılığa çıkan kamyon ilanları yayınlanıyor. Site sadece satılık kamyon ilanları yayınlamıyor fakat ona da bi kategori oluşturmuş. İcralık kamyonlara bakmak isterseniz burayı tıklayın.

6)Kamyonmall: İsmi tam olarak kapsamını açıklayan bir kamyon alım sitesi daha. İlan sayısı az olsa da detaylı ilanları ve resimleri ile kamyon almak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken sitelerden biri. Kamyonmall kamyon ilanlarına bakmak için burayı tıklayın.
SATILIK KAMYON SATILIK KAMYON Reviewed by admin on 10:53 Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD