Header AD

Iveco 4X4 Daily

Iveco Daily 4x4 Iveco'nun göze çarpan modellerinden biri. Iveco Daily 4x4 kamyonet kategorisindeki en üstün taşıma kapasitesi ve arazi performansı birleşimini vaat etmektedir ve tüm yol şartlarında, tüm zorlu iklim koşullarında ve bütün bozuk yollarda rahatlıklar manevra yapabilmektedir. Arazi şartlarına uyum konusunda kesinlikle muhteşemdir. Özel şasisi ile rahatlıkla kar küreme aracı olarak kullanılabilir. Bu görevleri rahatlıkla yerine getirebilmek için tasarlanmıştır. 24 ileri ve 4 geri vitesi, hareketli ön dingilli parabolik süspansiyonu ile gerçek bir arazi aracıdır. 51 dereceye kadar rahatlıkla kalkış yapabilmektedir. 70 cm'e kadar sudan geçiş açısı vardır. Vasıtanın tüm bağlantıları standart bir bağlantı üzerinden sağlanmaktadır.

Bozuk yollarda özellikle yüksek eğime sahip yerlerde fren sistemi inanılmaz önem kazanmaktadır. Aracın fren ekipmanları hidrolik fren sistemidir. En zor şartlarda sahip olduğu ABS fren sistemi ile durma mesafesi kısalkamaktadır. Ek olarak bu fren sistemi aracın kontrolünü de kolaylaştırmaktadır. Frenleme kuvveti aracın algılama valfınca ayarlanmaktadır.

Araç standart bir arabanın sahip olduğu tüm konfor unsurlarına sahiptir. Standart donanımda şoför için tekli bir sürücü koltuğu ve yolcular için de tekli ve çiftli koltuklar vardır.

Iveco 4X4 Daily Iveco 4X4 Daily Reviewed by admin on 09:13 Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD